Jan Čížek - fotograf Hradec Králové

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKA FOCENÍ

Focení rodiny a dětí v pohodlí vašeho domova

Zvýhodněná nabídka obsahuje:

PLATNOST AKCE DO ČERVNA 2021

CENA: 1.500,-Kč

– cca. 1 hodinu samotného focení u vás doma nebo na předem domluvené lokaci

– nafotíme cca 50 – 80 fotografií, ze kterých si vyberete 10 ks fotografií

– těchto 10 ks fotografií Vám upravím, případně slečnám/ženám vyretušuji nedostatky pleti a připravím je ke zveřejnění na internetu i k odeslání do fotolabu/tiskárny

– upravené fotografie vám zašlu do jednoho týdne od focení elektronicky přes Zoneramu nebo uschovnu.cz nebo jiné cloudové úložiště

– doprava do 25km  z Hradce Králové ZDARMA

Jan Čížek - fotograf Hradec Králové

Proč focení u Vás doma?

– nemusíte nikam jezdit – vše potřebné si přivezu já k vám, vše připravím a také pobalím, uklidím

– neztratíte čas ani peníze cestováním do atelieru a zpátky

– focení probíhá pro vás známém prostředí – např. Vy ani Vaše děti nebudete ve stresu z nového prostředí, nebudete se bát, budete mít po ruce všechny hračky, doplňky, zvířata,  které na Vaší rodinné fotce nesmí chybět.

Jak bude focení probíhat?

napište mi a domluvíme se na termínu a místu focení, případně můžeme probrat detaily – vaši základní představu o focení/fotografiích zejména o místě, kde budeme fotit (pokud to nebude přímo u vás doma), kdo se bude fotit, zodpovím vaše dotazy, případně se domluvíme co je potřeba zařídít nad rámec nabídky a poté se už uvidíme osobně na focení.

– samotné focení zabere cca. 2hod času – půl hodiny na přípravu fototechniky, hodinku focení a max. půl hodiny na sbalení.

– následující den vám zašlu náhledy fotografií také přes úschovnu, vyberete si fotky, které se vám líbí, pošlete mi na mail jejich čísla a já vám do jednoho týdne zašlu hotové fotografie. Pokud budeme domluveni i na tisku fotografií, domluvíme se na jejich předání nebo vám fotografie zašlu poštou.

Cena akční nabídky neobsahuje tisk fotografií. Ten je možno sjednat a nacenit individuálně.

Jan Čížek - fotograf Hradec Králové